Стил на денот: Четири есенски парчиња за совршен есенски изглед

За овие есенски денови ви се потребни класични парчиња со кои секогаш ќе бидете во мода и ќе изгледате одлично. Ви предлагаме вашите модни комбинации да ги базирате на овие 4 клучни парчиња облека.

Карирано сако

Одлично се вклопува во секој стил, а најдобро изгледа со обична маичка и фармерки.

Миди фустан со принт

Ќе се чувствувате удобно и ќе изгледате одлично.

Мантил

Она што никогаш не излегува од мода и ве прави да изгледате шик во секоја пригода. 

Плетен џемпер

Со добар плетен џемпер не може да погрешите никогаш.