Стил на денот: Гоца Тржан во чизмите на сезоната

Српската пејачка Гоца Тржан е дама со стил која секогаш внимателно ги избира своите комбинации.

Овојпат е наша инспирација со своите модни аутфити надополнети со црни чизми.

Во првата станува збор за елегантни чизми во црна боја на висока потпетица и над колена, кои се вистински хит сезонава.

Додека пак вторите се високи мартинки, кои даваат одличен рок и шик изглед, и мора да ги имате за вашите полежерни комбинации.