Стил на денот: Катарина Ивановска во секси црно-бела комбинација за смели дами

Топ моделот Катарина Ивановска редовно споделува фотографии од изгледи, особено од оние со кои соработува, а овој пат изненади со аутфит кој едноставно остава без здив.

Нејзината витка става и долгите нозе ги истакна во мини црно-бело штосно здолниште и хулахопки секси чорапи кои нема како да останат незабележани.

Целата комбинација ја комплетирала со ултра модерни високи чизми и бела кошула со руска јака.


И шминката е одлична, а особено насмевката која може да ја видите на третата фотографија. Катарина со овој изглед навистина плени, па нека биде пример за смели жени.


Фото: Инстаграм - Катарина Ивановска