Стил на денот: Ксенија Николова со идеален деловен изглед

Писателката Ксенија Николова е нашата инспирација за денес. Нејзиниот идеален деловен изглед се состои од модерна црна кошула и панталони, сако во една од омилените бои оваа есен, како и високи потпетици со тренди змиски дезен.