Стил на денот: Модна комбинација во есенски бои

Нашиот предлог за денес е едноставна комбинација со бела кошула, плишано здолниште и црни хулахопки.

Доколку не сте љубител на здолниште, може да направите комбинација со кратки панталончиња.