Стил на денот: Ријана со моќен „аутфит“

Денешниот стајлинг е инспириран од Ријана. Дефинитивно е моќен и ги засенува сите каде и да отидете. Бел фустан со отворени раменици, и розови сандали и впечатлива чантичка е добитна комбинација.