Стил на денот: Северина е пролетна убавица во совршен жолт фустан

Непогрешлив стил и моден избор за одличен 5.

Пејачката Северина со години ни сервира стилски комбинации инспирирани од модните писти и високата мода. Севе стана вистинска модна икона чиј стил го обожуваме. 

Така и овојпат не нѐ изневери со пролетното издание. 

Во жолт фустан и патики е вистинска пролетна убавица. Зарем не?