Стил на неделата: Романтичен елегантен аутфит

По повод денот на вљубените, но секако и денот на виното, имаме елегантен аутфит кој носи доза романтика со себе.

Станува збор за елегантно долго палто, кое изгледа како фустан и ќе направи да изгледате како вистинска дама.

Под него имаме здолниште со име „Софи каро“ и безвременската црна ролка „Рене“. Одличен избор за вчера или состанок со партнерот.