(ФОТО) Ја отвори летната сезона: Катарина Ивановска во тренди костим за капење

Со најновата фотографија која ја објави на својот Инстаграм профил, можеме да речеме дека манекенката, Катарина Ивановска, и официјално ја отвори летната сезона.
Фотографирана покрај базен, носи тренди, едноделен костим за капење.

И дефинитивно по фотографијата забележуваме дека си ги вратила стомачните мускули назад, а за кои се шегуваше дека и недостасуваат во текот на бременоста.

Катарина е мајка на две деца, синот Вања и ќерката Кира. Таа се породи со малата Кира пред девет месеци.

(ФОТО) На кого личи манекенката: Ова е мајката на Катарина Ивановска