(ФОТО) Стил на денот: Натали Грубовиќ во кожена јакна во бојата на сезоната

Познатата манекенка и некогашна бинго-девојка Наталија Грубовиќ се појави на еден настан во Србија во одлична минималистичка црна комбинација. Изгледот го надополни со кожена јакна во бојата на сезоната.


Може да ве интересира и: 

(ФОТО) Две убавици: Ќерката на Натали прослави втор роденден