Изненадување: Џеј Ло објави фотка без грам шминка

Џенифер Лопез објави фотографија после будење, во потполно опуштено издание, а нејзините фанови не можеа да поверуваат колку добро изгледа...

- Добро утро на сите- стои под фотографијата која доби над 2.4 милиони допаѓања, а на која пејачката и актерка нема ниту грам шминка.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on


Неодамна Џеј Ло повторно се појави во сосема опуштено спортско издание и ги изненади сите.