Како изгледа кога Марјана Станојковска вози суперлуксузен Бентли: Убавина на сите страни (ФОТО)

ТВ водителката Марјана Станојковска е девојка која секогаш внимава на својот изглед. Без разлика дали станува збор за „аутфит“ за пред камера или пак за комбинација за прошетка или кафе, таа има свој формиран впечатлив стил. 


Но овојпат покрај нејзиниот впечатлив моден избор, Маријана се пофали и со впечатлив автомобил. Имено станува збор за суперлуксузен „Бентли“ од кој водителката направи селфи и доби милион комплименти.