Ни таа не ѝ одолеа: Викторија Бекам со впечатлив стајлинг и чанта која ја поскауваат сите, на вечера со сопругот и ќерката (ФОТО)

Познатата дизајнерка Викторија Бекам во Лос Анџелес уживаше на семејна вечера со сопругот Дејвид Бекам и ќерката Харпер, а по тој повод покажа уште една одлична комбинација, но и моден додаток кој оваа есен е вистински хит меѓу познатите.

Викторија изгледаше навистина одлично во многу префинета свилена маичка со тенки прерамки и исто такво свилено слип здолниште .

Izvor: Profimedia / Autor: BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia


Модната комбинација ја зачини во светли тонови со впечатливи модни додатоци во зелена боја - класични салонки од брусена кожа и чанта која не можеше да остане незабележана.

Таа беше придружувана од нејзиниот сопруг Дејвид Бекам и ќерката Харпер, нивното најмало дете. Семејството ја помина вечерта на вечера а тие беа снимени како го напуштаат ресторанот Џорџо Балди, многу популарно место во круговите на богатите и славните.За време на вечерата, Викторија објави фотографија од Харпер и Дејвид на својот профил на Инстаграм и во описот напиша: „Вечерно излегување со мама и тато. Те сакаме Харпер Севен“ и таков трогателен семеен момент сподели со своите повеќе од 29 милиони следбеници.

Izvor: Profimedia / Autor: BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia


За семејното излегување, Викторија покажа уште еден впечатлив и многу елегантен стајлинг кој ги комбинира некои од најголемите трендови на сезоната. Женската, свилена комбинација го потврди модното враќање на слип фустаните и здолништата и сензуалните парчиња како свилените топови кои не поднесуваат долна облека. Сепак, овој пат најголемо внимание беше насочено кон модните додатоци кои беа украсени со нијанса на живописно зелена, хит боја оваа сезона. Се истакна зелената чанта на Bottega Veneta, која е жежок хит оваа сезона, а овој модел најде место во гардеробата на многу љубители на модата.