Стил на денот: Анастасија Ражнатовиќ во мантилот на сезоната во валкано розова боја

Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ инспирира многу девојки со својот одличен стил. Овојпат ја имаме со една топ есенска комбинација во тренди валкано розова боја.

Имено станува збор за мантилот кој ќе ја одбележи есента, а под него Анатасија избрала и кратко фустанче во истата боја. Ефектната розова на салонките и чантата го прави само целокупниот изглед за чиста 10-ка.

*Ми кажа дека е во Америка, а мама беше во затвор: Анастасија проговори за тешкиот период на семејството Ражнатовиќ