Стил на денот: Антониа Гиговска покажа тотална доминација во латекс комплет

Младата македонска ѕвезда Антониа Гиговска која е во цутот на нејзината музичка кариера, не престанува да изненадува со нејзиниот моден стил.

Таа често експериментира со модните избори и ги следи најновите светски трендови.

Сега ја гледаме во црн латекс комплет кој се состои од краток топ и панталони со спуштен струк чија позадина е со V израз. 

Со оваа комбинација ги истакна половините и го покажа тонираниот стомак. Пејачката ја заокружи комбинацијата со бели патики на платформа и многу накит.

View this post on Instagram

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)


View this post on Instagram

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)