Стил на денот: Безвремени парчиња комбинирани со новиот корона тренд

Денес ви предлагаме тренди и опуштен „стрит стил“.
Безвремените фармерките се секогаш добра идеја, искомбинирајте со долг кардиган во интересен дезен, за да го збогатите вашиот аутфит. 
Кратки чизми во нежна боја се хит на почетокот од пролетта. Овој аутфит искомбинирајте го со едноставна, еднобојна мајца.

Се разбира не заборавјте на заштитната маска.