Стил на денот: Број еден мантил оваа есен што одговара на сечиј стил

Едноставен, а повторно толку необичен мантил кој одговара на секоја есенска комбинација.

Дамите ширум светот го обожаваат. Овој мантил во крем боја и карирана позадина е нешто што мора да го имате сезонава.