Стил на денот: црно-бела, едноставна и необична комбинација на Сања Кужет која треба да ја ископирате оваа есен

Водителката на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ е секогаш интересно облечена, а овој пат фустаните ги замени со интересно издание кое можеме да го замислиме во бројни прилики.

Водителката Сања Кужет секогаш носи внимателно избрани парчиња со необичен крој, дизајн и ефективни бои на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, а сега, по серијата елегантни фустани, донесе нешто сосема поинакво - практична облека која е погодна за поформални прилики и за ноќни излегувања ..

Таа за собраните фоторепортери позираше во интересна комбинација од кожени панталони и црн топ, на што додаде и необично парче. Тоа е блејзер без еден ракав (или елек со еден ракав?), во ефективна бела боја, кој го нагласува половината со помош на тенок бел ремен.


Сања ја дополни необичната комбинација со црни сандали, а оваа варијанта на облека ќе изгледа подеднакво убаво со кратки чизми и салонки.

Една од омилените дами на нашите мали екрани веќе ја видовме во црно -бела комбинација, кога на едно снимање носеше интересен асиметричен ретро фустан со дезен во овие бои.

Како што истакнува Сања, нејзиниот изглед не е само дело на нејзините раце и моден вкус, туку има тим луѓе на кои им е грижа како ќе изгледа во шоуто.


Извор/Фото: glossy.espreso.co.rs