Стил на денот: Црнобели комбинации по примерот на Гвинет Палтроу

Актерката која вчера го прослави својот 48-ми роденден покажувајќи им на сите колку добро изгледа со гола фотографија од себеси, денеска е наша инспирација за стил.

Едноставно таа обожава црнобели модни комбинации, а истите одлично ѝ стојат.

Дали станува збор за класична елеганција, или пак спортски кежуал изглед, Гвинет секогаш го има правилниот избор.