Стил на денот: Дани Димитровска во жолто шорц здолниште- летен тренд

Наша денешна модна инспирација е пејачката Дани Димитровска и нејзината комбинација која може да ја носите буквално секој ден.

Црна кошула и тренди шорц здолниште во жолта боја искомбинирано со удобни обувки- патики.