Стил на денот: Џенифер Лопез во мантил кој треба да го има секоја дама

Латино дивата Џенифер Лопез во матил кој ќе биде тренд број еден следната сезона. Елегантен модел кој треба да го има секоја дама. Оваа пролет доколку немате мантил во крем боја, задолжително ставете го во „must have“ листата.Фото: Инстаграм/JLo