Стил на денот: Ешли Греам во костим во ефектна розова боја што треба да го има секоја покрупна дама

Ешли Греам, најпознатата плус сајз манекенка го има вистинскиот есенски избор за дамите со поголеми облини.

Костим во ефектна розова боја кој го привлекува сечие внимание, искомбиниран со елегантни високи потпетици( може да се заменат со патики), едноставна маичка и накит.

* Спиев со половина Њујорк, па си најдов конечно маж: Искрено интервју на Ешли Греам