Стил на денот: Георгина Родригез во секси црнобело фустанче

Партнерката на еден од најпознатите светски фудбалери Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, го прослави својот роденден во кругот на најблиските.

Девојката која има секси кежуал стил облече црнобело тесно фустанче, кое ја отцрта нејзината фигура и во кое изгледаше одлично.