Стил на денот: Хајли Бибер со кул заштитна маска како моден детаљ

Хајли Бибер во кул издание погодно за опуштена неделна прошетка.
Брендиран дуксер и кратки тексас панталони, изгледаат одлично со високи бели чорапи и бели патики. Во случајов, заштитната маска, Хајли ја носи и како моден додаток кој прилега на нејзиниот аутфит.

фото:backgrid