Стил на денот: Ирина Шајк модерна и доследна на мерките за заштита

Доследна на мерките за заштита, Ирина Шајк во тренди улично издание е фотографирана на улица.

Комбинацијата од црн лежерен фустан со тексас оверсајз јакна и бели патики, збогатена со тиркизна чанта е полн погодок.

Галерија: