Стил на денот: Ким Кардашијан во фармерки кои се хит оваа сезона

Наша денешна модна инспирација е Ким Кардашијан. Ријалити ѕвездата изгледа одлично во едноставна црна комбинација од секси маичка и црни широки фармерки кои мора да се најдат во вашиот гардеробер сезонава.

Тренди!