Стил на денот: Натали Грубовиќ во фустан кој ја следи линијата на телото за роденденот на ќерката

Со боите на летото, некогашната бинго-девојка и познатата манекенка ѝ пркоси на есента.

Ќерката на Натали Грубовиќ прослави роденден, малата Натали наполни 5 години. 

Мама Натали за овој посебен ден облече фустан кој ја следи линијата на телото, во интензивна портокалова боја.

Малата Натали пак носеше преслатко фустанче.

Натали веќе неколку години со сопругот, бизнисменот Дрен Глушац и ќерката живеат во Нови Сад. Парот се венча во 2016-та година.