Стил на денот: Пролетна модна лекција од Хајди Клум

Манекенката уште еднаш покажа како изгледа стајлинг без грешка.

Клум ни даде одлична идеја за пролетна комбинација, со која нема да поминете незабележано, од деловна средба до излегување, совршен за секоја пригода. 

 

Навреме обезбедете ги овие парчиња за да заблескате со првите зраци на сонцето.   Светлите фармерки се секогаш „ин“, а веќе знаеме дека „овер сајз“ сакоата се голем тренд.