Стил на денот: Софија Вергара во есенско кежуал издание

Софија Вергара важи за една од најубавите актерки. Нејзиниот стил вообичаено е впечатлив, но и таа знае некогаш да изненади.

Имено, на нејзиниот Инстаграм профил сподели фотографија на која носи џемпер, фармерки и високи потпетици, а со ова кежуал издание ги изненади сите следбеници.