Стил на денот: Три црни комбинации од Елена Ристеска за тренди викенд

Елена Ристеска е добро позната на јавноста, таа е пејачка но и сопственичка на компанија за козметика. Не ретко споделува фотографии од нејзиното секојдневние, а особено од нејзините стајлинзи на социјалната мрежа Инстаграм, па токму затоа одбравме три комбинации на кои Ристеска носи црно за стил на денот.

Елена е дама која внимава на својот изглед, а овие три нејзини изгледи нека бидат ваша инспирација за викендот што претстои:
Фото: Инстаграм