Стил на денот: Туна во совршен лакиран мантил

Поп-ѕвездата Алтуна Сејдиу-Туна иако комплетно му се посвети на албанскиот музички пазар, се’ уште ја следат и многу македонски фанови, особено поради беспрекорниот моден стил кој со години го има. Овојпат блесна во совршен лакиран мантил кој остава без здив.