Стил на денот: Жизел Бундхен во двобоен комбинезон со изразено деколте

Светкавите комбинаци се многу актуелни особено овој период од годината. Токму во една таква смела и заводлива комбинација ја имаме и Жизел Бундхен која овојпат се одлучи за ултра секси комбинезон во сиво-црна боја составен од два дела. Горниот, темно сивиот дел, се врзува околу вратот и прави многу длабоко деколте и гол грб.

Овој комбинезон искомбиниран со едноставни црни сандали е полн погодок за новогодишната прослава.