Стил на месецот: Убава и практична чанта која лесно се вклопува во сите стилови

Секоја жена со стил оваа сезона мора да има барем една плетена чанта, велат модните експерти.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Без овој додаток, создавањето импресивни стајлинзи е речиси незамисливо. Овој модел беше актуелен пред неколку години, а сега се враќа на модната сцена.

*кликнете на фотографијата за повеќе информацииПокрај чантите, во тренд ќе бидат и плетените ранци, како и клач чантите. Ваше е само да изберете што најмногу ви се допаѓа.Оваа чанта е добро да ја имате од неколку причини - пред сè, одлично оди со секоја гардероба. 

*кликнете на фотографијата за повеќе информацииМоже да се носи во секој стил. Без разлика дали сакате моторџиски или женски стил, оваа чанта е совршен избор.

*кликнете на фотографијата за повеќе информацииОд друга страна, може да се носи на работа, во град, но и на плажа. Дефинитивно вреди да се инвестира во ова парче.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации


*кликнете на фотографијата за повеќе информации


*кликнете на фотографијата за повеќе информации


*ПР објава