Стил на неделата: Удобна и тренди летна комбинација на Бела Хадид

Сега кога веќе температурите достигнаа над 30 целзиусови степени, императив е удобноста. Затоа моделот Бела Хадид успеа да спои комфор и модерен изглед во еден стајлинг.

Ја избра белата боја, вистинска летна нијанса во која потемнетиот тен доаѓа до израз.

Друштво и правеше моделот Хајли Бибер, со едноставна летна комбинација која исто така е одличен избор за топлите денови.