(ВИДЕО) Реакцијата на Беквалац: Наташа се вакцинираше против корона

Пејачката беше вакцинирана во Нови Сад.

Вакцинацијата против коронавирусот во голема мера започна и трае во Србија.
Својата вакцина ја прими и Наташа Беквалац. Имено, како што претходно изјави пејачката за порталот Телеграф ЈЕТСЕТ, таа беше вакцинирана во Нови Сад, во здравствениот дом.

Наташа на својот Инстаграм профил објави видео од вакцинацијата. Пејачката беше весела, а кога ја прими вакцината, само се насмеа.


извор:telegraf.rs