4 стајлинзи на Ешли Греам што се лесни за копирање

Таа е најпознатиот „плус сајз“ модел ", а конфекцискиот број 46 не ја спречи да стане една од најбараните модели. Ешли има своја линија на долна облека и  костими за капење и завидлив стил што ги инспирира жените низ целиот свет.

Ви ги претставуваме четирите „аутфити“ на Ешли Греам, што се многу лесни за копирање.

1. Обично фустанче и мантил

Мантилот создава хармонија со црното фустанче, и ја претвара оваа комбинација во елеганен и урбан стајлинг.

2. Кроп-топ и широки панталони

Доколку имате килограм повеќе и мислите дека кроп топ не е за вас, погледнете како Ешли го прави тоа. Изберете топ со долги ракави и широки панталони со висок струк.

3. Обична маичка и здолниште

Опуштен стајлинг кој може да го носите и со високи потпетици, но и со патики. Белата маица е супер за здолниште со висок струк.

4. Бомбер јакна и хеланки

Доколку имате облини како Ешли, кога избирате спортска облека, направете го тоа во монохроматски бои.