5 комбинации кои ќе ги копираме месецов: Летен стил по Меланија Трамп

Лелеави здолништа, ракави и ремени, па дури и умерено деколте ... Меланија Трамп ги носи сите со неверојатна елеганција!

Сопругата на Доналд Трамп останува модна инспирација кога станува збор за стајлингот во летната сезона!

Иако е една од дамите, која тешко може да се надмине кога станува збор за деловниот стил, таа исто така знае да носи комбинации на лелеава облека, со цветни дезени, разиграност и се разбира, сексапил.

Во галеријата погледнете ги некои од најинтересните варијанти на летна облека што таа ги носеше откако стана прва дама на САД. Ако успеете, најдете нешто слично во топлите месеци и сигурно ќе оставите впечаток на секој чекор!