Цеца со фотка во бикини ги распамети сите: Пејачката позира во жешко издание

Најголемата балканска sвезда, Цеца Ражнатовиќ, синоќа одржа концерт во Врњачка Бања, стадионот беше преполн, а публиката пееше хитови со неа едногласно до самиот крај.


Цеца за оваа прилика избра долг црвен фустан со длабок шлиц, како и афро кадрици. Новата слика предизвика бараж од пофалби, а денес пејачката блескаше исто така  - во провокативно бикини.

Таа ги изненади своите обожаватели и следбеници на Инстаграм кога објави слика на која позира во бикини кое ги истакна нејзините бујни гради.

Имено, на концертот во Врњачка бана, ја придружуваше дечкото Богдан .

Дел од атмосферата тој сподели и на социјалните мрежи:

Фото:Инстаграм