Часовник на неделата: Tissot Chemin des Tourelles со тиркизна боја за убави пролетни денови

Часовникот TISSOT CHEMIN DES TOURELLES е исконско модно парче кое олицетворува луксуз и безвременска елеганција

Коженото тиркизно ременче на часовникот му дава луксузен изглед и го прави моден додаток кој е печат за дами кои знаат што сакаат и не се плашат во експериментирањето.

Воедно оваа свежа светла боја е одлична за пролетните сончеви денови.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовникот може да го најдете во продавниците на Божиновски или онлајн на нивната веб - страница.

*ПР објава