Часовник на неделата: Tissot LOVELY- одличен подарок за Денот на вљубените

Tissot LOVELY - автентичен и елегантен женски часовник 

Станува збор за моќно парче накит со црвено кожено ремче и едноставен бројчаник, кое може да биде одличен подарок за претстојниот празник Валентајн.


Часовникот го има и во неколку бои, кои може лесно да се комбинираат.

* кликнете на фотографијата за повеќе информации

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или онлајн на нивната веб-страна.


* ПР - објава