Црно завдоливо бикини: Наташа Малинкова знае дека тоа е класика која никогаш не излегува од мода (ФОТО)

Пејачката Наташа Малинкова ужива во жешките летни денови 

Имено таа на социјалните мрежи сподели дека во моментов одмара покрај плажа со своите најблиски.

И покрај раѓањето на две ќерки, пејачката може да се пофали со совршено фит тело кое изгледа одлично во црнo бикини.


Малинкова знае дека црната боја на едноставен костим за капење е класика која никогаш не излегува од мода.

Изгледот е надополнет со црна наметка и тренди шешир, како и очила за сонце.


Инаку Наташа е веќе 18 години во брак со сопругот Кире, а за Женски магазин неодамна сподели како секогаш наздравуваат со иста мисла, колку бргу им лета времето и затоа максимално уживаат во заедничките моменти