Дневен хороскоп: Оваа среда Лавот осамен, Ракот уморен, Овенот задоволен

ОВЕН

Забележувате промени во комуникацијата со соработниците. Може да има тензија на вашето работно место. Влезени сте во фаза на монотонија и ви требаат промени за да бидете задоволни во љубовта. Разговарајте со вашиот лекар за вашето здравје.

БИК

Пред вас е ден кога ќе имате понуди кои можеби ќе ви бидат интересни на полето на работата. Доколку сте слободни, ве очекува фаза во која многу лесно ќе дојдете до нова можност за љубовна врска. Проблеми со ревматизам.

БЛИЗНАЦИ

Прилично сте загрижени за вашата деловна ситуација. Ти се чини дека имаш кочници на секој агол. Уживајте во новите случувања со вашата сакана личност. Пред вас е ден кога ќе бидете среќни во љубовта. Здравјето е солидно.


Следна страна