(ФОТО) Не е толку згодна како што личи: Како навистина изгледа Џеј Ло во бикини

Папараците често ја селдат латино-дивата Џенифер Лопез. И нејзините фанови некогаш се во улога на папараци, како што е случајот на една нејзина фотогграфија од Бахамите, каде што таа се сврши со бејзбол играчот Алекс Родригез.

На фотографијата објавена на Инстаграм од Џени Ривиера, на која Лопез е во бикини, се гледа како таа навистина изгледа. „Како Џеј Ло изглед во бикини навистина“, се вели под фотографијата, а во коментарите кои следат, следбениците на Ривиера велат дека латино-дивата користи многу филтери и фотошоп на сликите кои самата ги објавува. 

„Не е толку згодна како што се прави“, е еден од коментарите. Свршеникот на Џенифер Лопез Алекс Родргиез, пред извесен период го посети шоуто на Елен Диџенерс, и сподели како се запознал со својата девојка.

Тој откри како нивната прва средба се случила кога влегувал во автомобил, а некој го удрил по рамото.