(ФОТО) Секој ден те сакам сѐ повеќе: Ќерката на водителката Елена слави роденден

Водителката Елена Стојановска со емотивен статус ѝ посака среќен роденден на ќерката Ина. 

„Љубов моја најголема. Денес е твој ден, мојот најважен 13 ноември. Не можеш ни да замислиш колку многу ме смени, колку сум горда и среќна дека си моја. Мое шеќер бебе, среќен 7. роденден. Секој ден те сакам сѐ повеќе“, напиша водителката а Утринската програма на Тв „Сител“. 

Елена важи за една од најубавите наши Тв водителки и омилена кај колегите, а на социјалните мрежи ретко споделува семејни моменти.