(ГАЛЕРИЈА) ОСТАВА БЕЗ ЗДИВ: Џенифер Лопез во креации на Валентино

Џенифер Лопез ја краси насловната страница на декемвриското издание на магазинот In Style.

Светски познатата пејачка, актерка и дизајнерка која во јуни наполни 50 години на новите фотографии повторно остава без здив.

Во фантастични креации на Валентино, Лопез уште еднаш покажа дека е една од најубавите жени во забавната индустрија.