Какво изненадување! Цеца насред емисија на „Ѕвездите на Гранд“ стана жена од публиката па ѝ даде нешто што ѝ вети Карлеуша (ВИДЕО)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ во емисијата „Ѕвездите на Гранд“, што ќе се емитува викендов, 25 септември, направи нешто неочекувано што ги изненади сите во студиото, а не се сомневаме дека гледачите едвај ќе чекаат да бидат пред малите екрани оваа сабота.

Имено, Цеца стана жена од публиката, баба Новка, која на гледачите им е позната бидејќи веќе ја споменуваа во емисиите како постојан припадник на публиката и ја изненади.

Ражнатовиќ на баба Новка и подари црна чанта со синџири, а таа веднаш ја проба во емисијата.

- Крајно време е да ви се даде она што го заслужувате со години напорна работа - ѝ рече Марија Шерифовиќ на Новка додека Цеца и ја врачи новата чанта.

- Ви благодарам, пријатно сум изненадена, иако се надевав дека Цеца ќе донесе чанта - искрена беше Новка, а после ова следеше огромен аплауз.

Погледнете како изгледаше овој момент, што ќе имате можност да го видите во емисијата „Ѕвездите на Гранд“, во видеото :