Мал задник, но големи соништа: Едита знае како да одговори, но и како да се облече (ФОТО)

Пејачката Едита Арадиновиќ поминува многу време на тренинзи, па сега реши да го покаже своето затегнато тело

Имено таа позираше во тесен и проѕирен зелен фустан, па сите можеа да ја видат нејзината долна облека која ја усогласи со остатокот од стајлингот.


Едита се пошегува за својот аутфит, но и за изгледот. 

- Имам мал задник, но големи соништа. И знам многу добро да ги комбинирам боите – напиша под објавата на Инстаграм.

Судејќи по фотографиите кои ги објави, се гледа дека пејачката напорно тренира, а нејзините следбеници имаа само пофални зборови во коментарите.


Извор: telegraf.rs