На море во Драчево: Тамара Тодевска со семејството ужива во летото

Пејачката Тамара Тодевска заедно со сопругот Александар и децата Хана и Дарен, овој викенд решија да се разладат. Топлите денови од летото се спречени да ги поминат на море, но затоа сами си направија свое море.

Имено, тие го отворија базенот во дворот на семејната куќа на Тамара во Драчево и сите фамилијарно се „фрлија“ на уживање.

„Драчездорф на море“ - напиша пејачката која ја сподели на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on* (ВИДЕО+ФОТО) По стапките на мама Тамара: Хана со нова фризура