Неделен хороскоп 19-16 септември: Втората половина од месецов најсреќна за овие знаци

Лав

Денес сте особено расположени за разговор. Ќе ви биде корисно во однос на работата и идната деловна соработка со личност под знакот Овен. Партнерот е многу депресивен. Бидете негова поддршка. Проблеми со грбот.

Девица

Во текот на денешниот разговор на работа ќе бидете многу нервозни и напнати. Обидете се да го видите партнерот бидејќи ќе ви биде полесно. Главоболка.

Вага

Бидете свесни за себе и за своите квалитети. Не дозволувајте другите да ве провоцираат. Биди свој најдобар пријател и ќе видиш како работите ќе ти одат од рака. Здравствената состојба е многу добра.

Шкорпија

Започнете нешто ново на деловната страна бидејќи ќе ви се исплати. Поддршката доаѓа од личност под знакот Девица. Комуникацијата со партнерот е многу ефикасна. Здравјето е стабилно.


Претходна страна  Следна страна