Неделен хороскоп: Среќна недела за неколку знаци во Зодијакот

ОВЕН

Можете да очекувате фактор на среќа на работа, како и некои добри пресврти што ќе ве расположат оваа недела. Ви се допаѓа личност која веќе покажа дека сака да флертува со вас. Ве очекува поволен период за љубов. Имате вишок енергија!

БИК

Подготвени сте да започнете на полето на работата и да се посветите на промените што ќе ви бидат корисни. Љубоморни сте и често може да имате поголеми конфликти со саканата личност поради недоверба. Работете на смиреност деновиве.

БЛИЗНАЦИ

Ве очекуваат многу деловни обврски оваа недела. А може да биде и доста напорна. Во последно време немате добри односи со саканата личност и потешко е да се дојде до каков било компромис. Зголемете го внесот на витамин.


Следна страна